BODYBALANCE® na spevnenie tela

  • Zvyšovanie svalovej hmoty
  • Zníženie tukovej hmoty
  • Zvyšovanie svalovej sily

bodybalance pdf

BODYBALANCE® pre dokonalé zloženie tela a aktívny životný štýl

Spoločnosť GELITA vyvinula BODYBALANCE® na udržanie optimálneho zloženia tela a podporu aktívneho životného štýlu. Ukázalo sa, že tieto vysoko špecializované kolagénové peptidy znižujú tukovú hmotu, zvyšujú chudú telesnú hmotu a poskytujú väčšiu svalovú silu v kombinácii s tréningom rezistencie.

BODYBALANCE® má pozitívny vplyv na dve hlavné zložky ľudského tela: chudú (nízku) telesnú hmotu a tukovú hmotu. Chudá hmota tela, tiež nazývaná beztuková hmota, zahŕňa hlavne svalovú hmotu, ale aj kostnú hmotu, spojivové tkanivo a telesnú vodu. Svaly sú nevyhnutné pre fyzickú aktivitu, stabilitu a držanie tela, umožňujú krvný obeh a pomáhajú pri trávení potravy. Strata svalovej hmoty v priebehu života znamená stratu pohyblivosti, po ktorej nasleduje strata nezávislosti a strata kvality života.

BODYBALANCE® od spoločnosti GELITA premosťuje medzeru, ktorá spotrebiteľom bráni v dosiahnutí ich cieľa: zlepšuje zloženie tela a zvyšuje účinok cvičenia.

Výrobky BODYBALANCE® sa dajú ľahko integrovať do dennej rutiny (každodenného cvičenia) a podporujú rast svalovej hmoty a stratu telesného tuku už po niekoľkých týždňoch. Ľudia dosahujú jasné výsledky v rozumnom časovom rámci (10 - 12 týždňov) a s primeranou investíciou (2 - 3 hodiny tréningu odporu týždenne).