verisol pdf

Využitie prírodnej sily kolagénu

Kolagén je hlavnou štrukturálnou zložkou kože, ktorý tvorí asi 80% jej suchej hmotnosti. Je známe, že vlastnosti kože sú ovplyvnené endogénnymi a environmentálnymi faktormi vrátane starnutia, ultrafialového žiarenia, hormónov a výživy. VERISOL® môže stimulovať metabolizmus kože a pôsobiť proti strate kolagénovej extracelulárnej matrice z vnútornej strany. Spotrebitelia, ktorí požívajú bioaktívny kolagén peptid® VERISOL®, špeciálne optimalizovaný pre kozmetické aplikácie, môžu zažiť zreteľne pevnejšiu a hladšiu pokožku s menším množstvom vrások. Pozitívny účinok VERISOL® tiež vykazuje zlepšenú štruktúru povrchu kože, zníženie celulitídy a rýchlejší rast nechtov s údajne menej štiepaním nechtov.

Významné zlepšenie zdravia pokožky

VERISOL® sa skladá zo špeciálnych kolagénových peptidov - dôležitých zložiek na podporu zdravej kože. VERISOL®, podávaný orálne, ovplyvňuje metabolizmus kolagénu kože priamo zvnútra. Zvyšuje vlhkosť pokožky a spomaľuje tvorbu vrások. Niekoľko vedeckých experimentov skúmalo potenciál VERISOL®.

Zlepšená štruktúra povrchu pokožky a zníženie celulitídy

Približne 85% celosvetovej populácie dospelých žien je postihnutých celulitídou (vzhľad pomarančovej kôry). Celulitída je aspekt krásy, nie choroba, ale mnohé ženy trpia touto chybou krásy.

Doplnky VERISOL® majú priaznivé účinky na dermálnu extracelulárnu matricu kože a môžu pomôcť znížiť celulitídu. Na rozdiel od súčasných doplnkov celulitídy, ktoré sa zameriavajú najmä na aspekty nadmerného tuku alebo mikrocirkulácie, VERISOL® priamo stimuluje tvorbu extracelulárnej matrice v koži.

Podpora rastu a zdravia nechtov

Pre mnoho žien sú dobre udržiavané nechty neoddeliteľnou súčasťou atraktívneho vzhľadu. Ale mnoho žien trpí popraskaním alebo štiepaním nechtov, rovnako ako šupením a drsným povrchom nechtov.  Bioaktívny kolagén Peptid® VERISOL® môže pomôcť zlepšiť rast a zdravie nechtov.

Rôzne pozitívne účinky VERISOL® sú uvedené v nedávnej štúdii. Štúdia ukazuje pokles popraskaných a alebo štiepaných nechtov po 2 mesiacoch liečby a po 6 mesiacoch pokles o 42%. V porovnaní s kontrolnou skupinou rastie rýchlosť rastu nechtov. VERISOL® viedol k štatisticky významnému zlepšeniu rastu nechtov po 3 mesiacoch liečby.

Produkty, ktorých sa nachádza: 

Pochúťka do kávy s bioaktívnym kolagénom 300g, Horúca čokoláda 400g