Psyllium SLIM psyllium + chitosan

Psyllium-Slim

Pre ľudský organizmus a pre udržanie zdravého hrubého čreva je rozhodujúca denná konzumácia rozpustnej a nerozpustnej vlákniny.

Psyllium SLIM je výživový doplnok vyrobený z vlákniny a chitosanu.

Psyllium je rozpustná vláknina získaná spracovaním Skorocelu indického, ktorá v tráviacom trakte absorpciou tekutín zväčší svoj objem 10 – 15-krát a vytvorí gél, ktorý viaže jedovaté látky pochádzajúce z metabolizmu a čistí tráviaci trakt, priaznivo ovplyvňuje stolicu, prečisťuje hrubé črevo, zlepšuje priechodnosť čriev.

Chitosan je prírodná vláknina získaná z morských živočíchov, je nevstrebateľný polysacharid s kladným nábojom, čo spôsobuje schopnosť viazať na seba tuk z prijatej potravy, je bez kalorickej hodnoty. Chitosan prispieva k udržovaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, pri dennom príjme 3 g.

 


Kombinácia Psyllia a Chitosanu - Psyllium SLIM – spája účinky oboch vláknin a ovplyvňuje hladinu cholesterolu a vďaka vstrebateľnosti tukov ovplyvňuje redukciu hmotnosti. je vhodným doplnkom zdravej výživy.

Nutričné hodnoty na 100 g:

Energetická hodnota, 1560 kJ,
Sacharidy 78 g,
Cukry, 1 g,
Tuky, 0,7 g,
Soľ, 0 g,
Vláknina, 91 g,
Bielkovina, max. 10 g,
Referenčné príjmy energie a vybraných živín (dospelí)


Prírodná vláknina
Vhodná pre vegánov


Zloženie:

Vláknina zo šupiek Psyllia (Skorocel indický), chitosan

Psyllium SLIM neobsahuje fytáty, lepok ani zložky mliečneho či obilného pôvodu.


Dehydratovaný výrobok

Skladujete v suchu a po otvorení obal starostlivo uzavrite

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, č. 399/2014/Ht

Hmotnosť: 150 g
Distribútor / Výrobca


Návod na použitie:

Konzumovať 3-krát denne, 20 – 30 minút pred hlavným jedlom.


Dávkovanie:

Jednu zarovnanú polievkovú lyžicu Psyllia SLIM (cca 5g) rozmiešajte v menšom množstve vody a ihneď vypite, zapite ďalším pohárom vody alebo inej tekutiny.


Upozornenie:

Ak počas užívania Psyllia SLIM pociťujete nejaké problémy, jednoducho znížte jeho príjem, pokiaľ problémy nezmiznú. Potom môžete príjem prípravku postupne zvyšovať.
Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobok obsahuje látky z morských kôrovcov.
Dodržujte pitný režim.

Chitosan