Sójový nápoj s obsahom vápnika a lecitínu „mačka“

 

macka-Je najpredávanejším a najžiadanejším sójovým nápojom na trhu. Vyznačuje sa lahodnou chuťou a univerzálnousťou v použití.
Je čisto rastlinného pôvodu, bez obsahu laktózy, kazeinátu a bez cholesterolu. Sójová bielkovina je vysokej kvality, skladbou aminokyselín veľmi podobná mliečnej bielkovine, a preto ju plne nahradí. Ďalej obsahuje kvalitný olej a sójový lecitín, ktorý priaznivo vplýva na mozgovú činnosť a nervový systém, redukuje tuk v pečeni. Organizmus prirodzene stráca vápnik, napr. pitím kávy, preto je potrebné ho dopĺňať. Pridaný vápnik v našom produkte redukuje úbytok a priaznivo vplýva na stavbu kostného systému, zdravia zubov a proti osteoporóze.

Práškový sójový nápoj je určený nielen pre chorých, rekonvalescentov, športovcov, diabetikov, ľudí trpiacich alergiou na laktózu, ale aj pre deti a ľudí pestujúcich zdravý životný štýl.

 

Príprava je veľmi jednoduchá – do teplej vody pridáme sušený sójový produkt v množstve podľa návodu a vznikne nápoj veľmi príjemnej chuti a vône. Pri zaliatí prášku studenou vodou použijeme na lepšie rozmiešanie mixér.

Využitie: sušený sójový produkt môžeme použiť ako nápoj, prídavok do omáčok, na pečenie, do pudingov, pri príprave cereálnych raňajok, kaší, obzvlášť je lahodný v káve.

Výhodou tohto produktu je jeho ľahká stráviteľnosť a dlhá trvanlivosť.

Možno si ho zakúpiť – vo všetkých veľkých obchodných reťazcoch Tesco, Kaufland, COOP Jednota, CBA, predajniach zdravej výživy a vo všetkých dobrých lekárňach. V prípade, ak nemôžete náš produkt zohnať, stačí si ho objednať cez e-shop firmy ASP s.r.o.

Prípravok je vhodný pre vegetariínov, vegánov a celiaktikov.

Balenie – na trh je dodávaný v 400g, 200g a 50g baleniach